Дніпропетровський обласний центр зайнятості інформує:

Які фахівці затребувані на ринку праці Дніпропетровщини?

 Дніпропетровський обласний центр зайнятості повідомив, що станом на 1 жовтня 2020 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 7 тис. вакансій. Крім того, у базі даних містилася інформація про понад 1,9 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільша частина (майже 68,8%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, була зосереджена у містах Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь та Павлоград.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 21%) та кваліфікованих робітників з інструментом (майже 17%). За конкретними професіями затребуваними виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, трактористи, токарі.

Також затребувані працівники сфери послуг — кухарі, продавці, охоронники, швачки.

Серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівці з досвідом роботи — вчителі, лікарі, інженери різних галузей, вихователі, бухгалтери, фахівці, майстри, менеджери, психологи та викладачі.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, кур’єри, вантажники та двірники.