Настека Віктор Святославович, 1980-2016

Народився 24.08.1980 року  в м. Дніпропетровську.

У 1998 році закінчив  професійно-технічне училище № 6 за спеціальністю столяр-тесляр, після чого вступив до Збройних сил України. Військову службу проходив у збройних силах Міністерсва надзвичайних ситуацій у місті Верхівцеве Дніпропетровської області Верхньодніпровського району. У 1999 році в період служби ліквідував наслідки стихійного лиха  на Закарпатті. По закінченню служби отримав звання старшини.

Повернувшись до Дніпропетровська працював у столярному цеху, водієм маршрутного таксі, водієм у КП « Дніпроводоканал». Останнє місце роботи після участі в антитерористичній операціїї (ООС) водій у КБ «Південне».

Восени 2015 року Віктор був призваний до служби до Збройних сил України, приймав активну участь в антитерористичній операціїї (ООС). Через півроку після служби був комісований гвинтокрилом із міста Маріуполя   до Дніпра на лікування у лікарню ім. Мечникова, де близько місяця знаходився на лікуванні. Після чого був направлений на реабілітацію до військового шпиталю  у місті Одеса, де знаходився 2 тижні. Після реабілітації повернувся    до служби в АТО.

В квітні 2016 повернувся додому, отримав статус учасника бойових дій.

У зв’язку із проходженням служби і захистом Батьківщини отримав хронічну хворобу підшлункової залози, яка згодом призвела до раптової смерті у серпні 2016 року.

У Віктора залишились батьки і донька Валерія 2002 р.н.