Дніпропетровський обласний центр зайнятості інформує:

Державна служба зайнятості спростила процедуру реєстрації клієнтів та надання послуг для вдалого працевлаштування – кожний, хто потребує допомоги фахівців служби зайнятості може отримати сучасні послуги у будь-якому центрі зайнятості, незалежно від місця реєстрації та проживання.

Тож, якщо Ви шукаєте роботу у Дніпропетровському регіоні, звертайтеся до фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості.

Контакти ТУТ https://dnp.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-dnipropetrovskoyi-oblasti?fbclid=IwAR0DOLiahZFhZx39vLi4npTn7yllDkiTYQ3IDpa7QihijQDx-0pWl3psW6o

      Які документи необхідні для реєстрації в центрі зайнятості?

 Відповідає Дніпропетровський обласний центр зайнятості: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України; облікова картка платника податків; трудова книжка (цивільно-правовий договір або документ, який підтверджує період зайнятості); диплом або інший документ про освіту та військовий квиток (у разі потреби).

Більш детально за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/yaki-dokumenty-neobhidno-nadaty-v-centr-zaynyatosti-dlya-reyestraciyi-yak-bezrobitnogo?fbclid=IwAR1pRbLCVqfaJ3a0StbBMGFNuiSh7DcoJbG9bg1G2YK_CGxLGnQZp22N_ag