Про проведення громадських слухань з питання перейменування вул. Театральної у Чечелівському районі на вул. Георгія Дзяка

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення про перейменування вул. Театральної на вул. Георгія Дзяка

Георгій Вікторович Дзяк – професор, всесвітньовідомий вчений у галузі терапії, талановитий організатор вітчизняної науки. Він створив наукову школу кардіологів і ревматологів України. Особливу увагу він приділяв діагностиці ревмокардитів. Автор понад 633 наукових праць, в тому числі 23 монографій, 2 підручника, 15 навчальних посібників з проблем ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, пороків серця, ревматоїдного артриту. Автор 18 винаходів і 23 патентів. Підготував 19 докторів та 68 кандидатів медичних наук. З 1979 року Г. В. Дзяк завідував кафедрою госпітальної терапії, з 1996 року — ректор Дніпропетровської державної медичної академії.

Академік Національної Академії Медичних Наук України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри госпітальної терапії № 2. Заслужений діяч науки і техніки України. Лауреат Державної премії України, почесний громадянин м. Дніпропетровська, депутат Дніпропетровської міської ради, почесний член Української федерації вчених.

Його вклад в науку та охорону здоров’я був неодноразово відзначений урядовими нагородами. В тому числі орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (1997), ІІ ступеня (2001), медаллю «За заслуги в охороні здоров’я» імені М. Д. Стражеска (2001), золотою медаллю Альберта Швейцера за великі заслуги у справі гуманізму та медицини, орденом «Святого Станіслава» ІV ступеня (2001), почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Ім’я Георгія Вікторовича широко відоме за межами країни. Його обрано академіком Нью-Йоркської академії наук (1998) та Академії медицини Польщі (1998) Г. В. Дзяк був членом Європейського кардіологічного товариства.

Пропозиція внесена: ректоратом Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України».

Громадські слухання відбудуться 24.10.2019 з 16.00 до 18.00 у приміщенні Чечелівської районної у місті Дніпрі ради (просп. Пушкіна, 65).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 778-04-54, пропозиції та зауваження можна надсилати на адресу: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 29А (Головне архітектурно-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради).

https://dniprorada.gov.ua/uk/page/gromadski-sluhannya

Розпорядження міського голови від 13.09.2019 № 1521-р «Про проведення громадських слухань з питання перейменування вул. Театральної у Чечелівському районі на вул. Георгія Дзяка» (перегляд за посиланням)