Шевчук Сергій Мирославович 1982-2014

Дата та місце народження: 1 жовтня 1982 р., м. Борислав, Львівська область.
Дата та місце загибелі: 17 серпня 2014 р., смт. Нижня Кринка, Макіївська міська рада, Донецька область.
Звання: Капітан (посмертно).
Посада: Командир взводу.
Підрозділ: 25-а окрема повітряно-десантна бригада.
Обставини загибелі: Загинув 17 серпня 2014 р. під час обстрілу з БМ-21 «Град» в ході пошуково-ударних дій в зоні АТО.
Сімейний стан: Залишились батьки, брат та донька.
Місце поховання: м. Борислав, Львівська область
4 серпня 2014 р. нагороджений нагрудним знаком «За взяття Савур-Могили».

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року, «за особисту мужність і героїзм, виявлені у зах

исті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

1 вересня 2015 р. н

агороджений медаллю «За гідність та патріотизм» (посмертно).

Сергій народився в родині Надії та Мирослава Шевчуків 1.10.1982 року в Бориславі Львівської області. Навчався

в СШ №2 м. Трускавець. Потім отримав кваліфікацію юриста у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії ВД України з 1999 по 2004 рік. Служив в лінійному управлінні на Львівській залізниці УМВС України на транспорті.

Створив сім’ю і проживав у Трускавці. В 2009 р. Сергій переїхав до Дніпропетровська. З березня 2014 року мобілізувався на захист батьківщини в частину ВДВ А1126 смт. Гвардійське і до останнього подиху віддавав свій обов’язок громадянина, патріота, українця.

У Дніпропетровську працював на Придніпровській залізниці, ст.Ніжнеднепровск-вузол, СК-1 в Воєнізованої охороні. Скрізь характеризувався як відповідальний, виконавчий, молодий і веселий, завжди позитивно налаштований молодий колега і товариш. При мобілізації був призначений на посаду командира 2 взводу 9 роти ВДВ, частини А1126. Під час служби командиром взводу показував приклад мужності, патріотизму, витримки, витривалості. Приймав участь у багатьох операціях в Амвросіївці, Зеленопіллі, Саур-Могилі, Дебальцеве, де і загинув у віці 31 рік смертю хоробрих 17.08.2014 під смт. Нижня Кринка разом з частиною товаришів свого взводу.

Все своє життя Сергій був непримиренним борцем за незалежність України, борцем з корупцією і несправедливістю у всьому. Завжди був патріотом, шанував і знав історію батьківщини, героїв полеглих за Україну в усі часи, захоплювався героями Майдану.

Був захопленим комп’ютерними та мобільними технологіями, любив подорожувати, був футбольним фанатом ФК Динамо Київ, Дніпро, музики Trance , а також українських відомих рок-груп, дуже любив природу та тварин.

Сергій був ласкавим, гідним сином батькам, братові, люблячим, дуже уважним чоловіком, мав величезні плани на життя …

Улюблений наш, ти навічно залишишся в нашій пам’яті, ти вніс у наше життя яскравий слід своїм добром, теплом і прикладом — ти назавжди Герой Українського народу, ти наш Герой ! Ти наш ангел-охоронець ! Нехай пам’ять про тебе живе навіть, коли забудуть нас … Батьки, донька Марія-Анастасія, брат Віталій.

Рішенням Бориславської міської ради Львіської області від 30.10.2014 р. № 1588 — удостоєний званням почесного громадянина міста Борислава (посмертно).

Джерело: http://memorybook.org.ua