Дніпровське міське управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області інформує

м. Дніпро: розпочалася підготовка до ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

9 лютого в Комунальному закладі освіти “Середня загальноосвітня школа № 8” Дніпровської міської ради відбувся фестиваль агідбригад Дружин юних пожежних серед учнів 6-х класів. На дане свято був запрошений інспекторський склад 3-ї державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону та Дніпровського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Відповідальна за фестиваль, розпочала з вікторини на протипожежну тему, весь зал, всі учні школи з задоволенням та азартом відповідали на запитання, виявляли свої знання.

Першими на сцену запросили команду під назвою “Запобігти. Врятувати. Допомогти. Юні вогнеборці.”, які з задоволенням ознайомили всіх з заборонними знаками, та пояснили що означають наліпки на сходових клітках,    продемонстрували мультиплікаційний фільм, де роз’ясненно до чого можуть призвести ігри з сірниками, та презентували пісню “Я вогнеборець — ти вогнеборець”.

Продовжили фестиваль команда “101. ДЮП”, які розпочали з пісні “Коли лихо”, в якій роз’яснили як необхідно діяти, щоб не побачити світанок спаленої землі. У вигляді танцю та інших пісень розповіли що кожен може зробити щоб зупинити пожежу, які наші звички, здавалося б без образливі, можуть погубити нажите майно, життя та здоров’я.

На завершення капітани команд зіграли бліц-раунд пояснюючи приказку: криком вогню не загасиш, даючи відповіді на запитання: що таке пожежа, які умови пожежі, чим можна її загасити.

У справедливій боротьбі перемогла команда “101. ДЮП” яка і буде рекомендувать школу на районному етапі фестивалю Дружин юних пожежних, з чим пожежні-рятувальники і привітали школярів солодким дарунком. У знак вдячності вихованці школи продемонстрували їхню виставку аплікацій — “містечко протипожеж”.