Дніпровське міське управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області інформує

м. Дніпро: начальники державних пожежно-рятувальних частин роз’яснили мешканцям міста Дніпро правила пожежної безпеки в побуті.

З метою запобігання пожежам та зменшення кількості загинувших та травмованих на пожежах, 3 лютого начальники державних пожежно-рятувальних частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели подвірні обходи найбільш ураженими вулицями міста Дніпро.

Роз’яснили мешканцям найбільш уражених пожежами вулиць: основні правила поводження в побуті, щоб не допустити пожеж в своє житло. Нагадали номер виклику Служби порятунку “101”, надали рекомендації, щодо встановлення та використання пічного опалення, зауважили, наскільки важливо вимикати все з розеток покидаючи житловий будинок чи робочий кабінет.

“Найголовніше дотримуватись основних правил пожежної безпеки у побуті що дозволить уникнути лиха пожежі.

Тому, запам’ятайте!

— ні в якому разі не залишайте без догляду електроприлади, особливо пральні машини, калорифери, телевізори.

— не вмикайте в одну розетку два чи кілька електроприладів великої потужності;

— стежте за станом проводів, не користуйтесь «жучками» в електролічильниках;

— не сушіть білизну і взагалі вироби із тканини над плитою;

— не паліть в ліжку;

— контролюйте щоб до дітей не потрапили сірники чи запальнички;

— не захаращуйте горища, підвали, шляхи евакуації, балкони і лоджії, не зберігайте на балконах запальні речовини;

— стежте за пожежною безпекою не лише у своїй квартирі, а й у всьому будинку, горища та підвали повинні бути закриті для випадкових людей.

Завжди слід пам’ятати, що пожежа – це велике лихо, яке призводить до значних людських та матеріальних втрат. Ніхто не може напевно стверджувати, що завтра з ним не трапиться ця біда, тому краще сьогодні дізнатися про всі можливі методи її попередження і запобігання!»  — наголошували керівники державних пожежно-рятувальних частин 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.